vrijdag, september 16, 2005

Derde lijst ondertekenaars

Bianchi Sergio -- Hoofddelegee ABVV N.V. Bekaert Lanklaar
Bossuyt Jan -- afgevaardigde ABVV – UNILIN
Buelinckx Jan -- lid BBTK Oost-Vlaanderen
D’Amour Jean-Jacques -- Lid CPBW ABVV Assa Abloy, Nieuwpoort
David Roland -- Gewestelijk secretaris ABVV Metaal, West-Vlaanderen
De Crem Dominiek -- Delegee AKZO, Vilvoorde
De Meyer Dennis -- Afg. BBTK, VZW Zonnewende - Zonnetij Aartselaar
Dessers Roger -- secretaris ABVV-TKD-Limburg en de Kempen
Devoldere Niki -- Afgevaardigde ABVV, Barco View, Kortrijk
Dille Koen -- lid nationaal bestuur Masereelfonds
Gaillez Joël -- Afgevaardigde ABVV, Barco View, Kortrijk
George Hendrik -- ING Kaderlid
Goris Ria -- ex-Alcatel-Bell delegee
Harnie Cecile -- ACV/CSC militante Brussel, ex-senator
Hens Guy -- delegee ABVV, bouwbedrijf Smet GWT, Dessel
Lagast Dirk -- ambtenaar, schepen te Koekelberg
Luyten Ivan -- Secretaris BBTK-Kempen
Madalijns Benny -- Directeur KTA, gemeenschapsonderwijs, Diest
Maertens Ghislain -- Delegee CMB West-Vlaanderen Saey Kuurne
Maes Myriam -- Delegee AC-ABVV
Marcon Inge -- Delegee BBTK Deutsche Bank
Market Nadia -- vormingswerker ABVV Mechelen Kempen
Meeuwens Jan -- lid bureau BBTK-BHV, synd.l afg. SITEL Belgium nv.
Meeuwes Dirk -- AC delegee Speciality Polymers Antwerp
Mussche Bernadette -- Secretaris BBTK-SETCa BHV
Ramaekers Trees -- Comitélid ACOD-VRT
Renders Nico -- Afgevaardigde ABVV glaverbel Mol
Rosseel Eddy -- Delegee CMB, Assa Abloy NV, Nieuwpoort
Rosseel Rudi -- syndicaal afgevaardigde BBTK, Bakkerij paverko, Brugge
Rummens Luc -- Delegee BBTK broeders Alexianen Tienen
Stalmans Bart -- secretaris AC Limburg
Stoop Camiel -- Provinciaal secretaris ABVV Metaal Limburg
Tanret Peter -- delegee AC ABVV Total petrochemicals
Tops Jos -- bruggepensioneerde, delegee Smet GWT,Dessel
Van Cauwenbergh Dany -- secretaris CVHT ABVV
Van Der Flaes Edwin -- gepensioneerd Algemeen Secretaris ACOD
Van Duppen Dirk -- Arts-auteur, voorzitter Geneeskunde voor het Volk
Van Maroey Frank -- Stafmedewerker ACOD
Van Ryssen Roger -- bestuurslid ACOD Ministeries Antwerpen
Vermeersch Diégo --Voorzitter CMB 0ostende-Veurne-Diksmuide
Vits Guy -- ere-ambenaar-generaal
Wastyn Dany -- Bediende